O mně

Moje práce je pro mě největším koníčkem a tomuto oboru se věnuji se několik let. Mimo profesionální makeup artist jsem i nutričním terapeutem a své znalosti jsem získala studiem oboru Výživa člověka na LF MU.

Nabízím profesionální vizážistické služby, hairstyling, fashion styling pro jakékoli příležitosti a kompletní proměny. Pracuji s profesionální dekorativní kosmetikou MAC cosmetics, která je zárukou kvalitního a dlouhotrvajícího nalíčení pro dokonalý vzhled žen i mužů. Jako jediná v ČR pracuji s airbrush makeupem s produkty MAC PRO. Pro hairstyling používám kosmetiku Schwarzkopf Professional. Fashion styling tvořím dle požadavků klienta ve spolupráci s módními návrháři a oděvními značkami.

Zaměřuji se především na fotomakeup pro modeling, reklamu, svatební líčení, ale také na slavnostní a denní líčení, vedení osobních kurzů líčení a tvorbu účesů. Nabízím rovněž své bohaté zkušenosti v oblasti stylingu pro modeling, reklamu anebo pro změnu vašeho šatníku.

V roce 2014 jsem představila svou značku hedvábných svatebních šatů Nymphae, které jsou určené pro všechny víly. http://www.nymphae.cz/