Reference

Reference od firem:

Reference od klientů:

Irma Páleníková

Soni, ještě jednou moc děkuji za krásnou práci na naši svatbě. Jsi opravdu profík a je s Tebou radost trávit tak důležitý den! V nalíčení a účasu jsem se cítila opravdu skvěle a myslím, že chvála od ostatních byla opravdu upřímná!:-) Krása a přirozenost v jednom! Vše bylo přesně dle mých představ!! Děkuji děkuji děkuji! Irma

Terézia Pen Draig

Ešte raz chcem veľmi pekne poďakovať za skvelu prácu na našej svadbe:) make-up i účes boli úplne luxusné, celý deň som si pripadala jak princezná a vydržalo mi to v dobrom stave až do 4 do rana. mamka a sestra tiež veľmi ďakujú:)

Jana Fabiánová

Sonka, velmi ti dakujem za perfektnu pracu a pohodovu atmosferu, rada som ta spoznala!

Marie Zajícová

..díky Soňce jsem se cítila celý svatební den fakt výborně a pokud budu při jiné příležitosti vybírat vizážistku a kadeřnici znovu, bez váhání zvolím právě ji.. Její lidskost, empatie a hlavně VKUSNOST se dokonale odráží v její práci, kterou dělá s nadšením a pohodou.. Všem naprosto bez výhrad doporučuju!!!

Lenka Bániková

Nejlepší vizážistka nejen, že mi udělala nejlepší účes s líčením, ale také moc příjemná, dokonale odhadla mé touhy no vdávat se znovu (což snad nebude zapotřebí) tak chci pouze a jen Sonku.

Martina Pluháčková

Soni, díky za make-up a účes, který drží i v extrémních podmínkách – celý den jsem vypadala, jako by se mě to vedro ani netýkalo, perfektní práce Martina (Mikulov, 8.8.2013, 40°C).

Diana Frenclová

Děkuji ještě jednou za skvělé provedenou práci – účes v provedení pani Sonki Skerikové byl perfektní a o make – up ani nemluvě. Není co dodat takový talent v dnešní době má opravdu málo kdo:). Děkuji a budu se těšit na brzké shledání.

Alexandra Lipková

Soňka odvádí svou práci na 200%, ale hlavně je to úžasná osoba s pozitivní aurou, která rozvíří všechny chmury. Soňku si prostě zamilujete a už nikdy nebudete chtít jinou vizážistku :-D

Karolína Bílková

Fantazie z rise snu, Sonka je kouzelnice. Dekuju moc za to, ze jsem si mohla ve svuj nejkrasnejsi den pripadat nadherne.

Lucie Hutařová

Opravdu skvělý člověk!

Kateřina Gangemi Michálková

Sonka odvedla skvelou praci. Jednoduse receno, kdyz najdete nekoho kdo je sympaticky, talentovany, napadity a jeste se s vami umi zasmat, tak je to super!

Radka Černá

Obyčejná žena svým způsobem jedinečná, svou práci dělá srdcem :) obyčejná = dá se s ní bavit o čemkoliv, komunikace perfektní :)

Lucie Machovská Rudolecká

Makeup i účes na jedničku s hvězdičkou:)

Kateřina Talacková Bystroňová

Soni, opět velké díky za dnešní den. Nevěsta vypadala úchvatně, jako vždy.

Jitka Šilarová

Když bych se znovu vdávala (což bohužel pro Sonku neplanuju:), tak na hlavu jedine její profi make-up a účes, ověřená kvalita, kterou můžu jedině dál doporučit.. tak třeba budu mít i jinou přiležitost, než vdavky :D ..jen tak dál!

Vít Kovalčík

Měl jsem příležitost se Soňkou pracovat celý den při firemním focení, během kterého zvládla nalíčit přes 30 lidí a přitom zůstat usměvavá a příjemná, i když je to velmi náročná práce. Výsledné fotky jsou díky ní skvělé a zaměstnanci budou mít na co vzpomínat :) Můžu jen doporučit i pro větší projekty!

Radka Čakarská

Soňka je neuvetřitelný člověk, velice šikovná a velmi pečlivá, nikdy nemám strach se svěřit do jejích rukou, protože výsledek je vždycky 100%, budu jen doporučovat.

Gabriela Janíčková – po svatbě

Děkuji za skvělou profi péči jedné z nejnadějnějších a nejšikovnějších vizážistek! Škoda, že v doporučeních nemohou být fotky. Make up i účes vydržel skvěle celý den! Díky skvělému týmu lidí jsem si ten den připadala jako ta nejkrásnější!!!

Gabriela Janíčková – po svatební zkoušce

Soňka je úžasný renesanční člověk, který rozumí tomu, co dělá. Navíc je na ní vidět jak ji práce baví. Za měsíc budu mít svatbu a vložila jsem se do jejich šikovných ručiček. Byla jsem nadmíru spokojená s přístupem a nesmírnou ochotou. A i když ve skutečnosti nevypadám jako modelka, tak díky perfektně provedenému make upu a účesu jsem si připadala jak princezna (a to byla teprve zkouška!!!) Na svatbě ji chci mít celý den, nejen, že se o mě skvěle postará, ale jako zkušená modelka jistě ráda poradí a pomůže, abych měla ty nej svatební fotky!!! Moc se těším a všem, které se ještě rozhodují a váhají vzkazuju: Nikoho lepšího opravdu neseženete!

Kateřina Jocha

…je chytrá, krásná, ochotná. Je PROFI. Je Reklama na svou vlastní práci!

Kateřina Talacková Bystroňová

Spolupráci se Soňkou mohu jen doporučit. Odvádí opravdu skvělou práci. Navíc je příjemná a milá, což nevěsty v den svatby opravdu potřebují. Takže pokud hledáte svatební vizážistku, tak se neváhejte obrátit na bezvadnou Soňku. Mimochodem nám líčila i modelky na Svatby ve Městě a bylo to dokonalé. Děkujeme.

Kristýna Mariáková

Soňka je, a to nepřeháním, nejšikovnější člověk, jakého znám. Vyzná se v kráse, zdraví a jídle. Mimo to, umí krásně líčit a udělat styling. Jsem ráda, že ji znám a doufám, že k ní bude chodit víc a víc lidí, protože si to zaslouží :)

Květka Kolářová

Spolupráci se Soňou mohu jen doporučit. Takto šikovná, pečlivá a kreativní vizážistka a stylistka se těžko hledá.