styling

Styling

Chystáte se na ples, do divadla? Máte důležitou schůzku a nevíte, co si obléct, obout a jaké zvolit doplňky? Nebo chcete být dokonalou nevěstou od hlavy až k patě?

Vaše oblečení, makeup a účes o vás vypovídá víc, než si myslíte a první dojem je velmi důležitý.

Ráda Vám pomohu vybrat ty nejlepší šaty, boty i doplňky. Samozřejmostí je možnost nechat se profesionálně nalíčit a učesat pro váš důležitý event v pohodlí vašeho domova.

Nabízím rovněž styling na maškarní plesy a halloweenské oslavy, který vám rovněž pomohu doladit dokonalým makeupem a úpravou vlasů.

Pro start vašeho nového stylu si můžete vybrat z několika služeb:

  • Nákupy se stylistkou v obchodním centru (dopo 4 hodiny/odpo 4 hodiny)

  • Kontrola a třízení vašeho šatníku (sestavování vhodných outfitů a ukázka kombinovatelnosti vašeho oblečení a doplňků, vytřízení nevhodných věcí, seznam věcí pro dokoupení)
  • Kompletní svatební styling pro nevěsty (V rámci kompletního svatebního balíčku Svatební Makeup + Účes + Foto je tato služba zdarma)

PROMĚNY

Chcete změnit svůj styl oblékání, naučit se líčit a získat sebevědomí?

První dojem je v mezilidské komunikaci velmi důležitý a vaše líčení, vlasy i oblečení o vás prozradí více, než si myslíte.

Během této proměny vás naučím, jak se správně líčit a jaké odstíny vybrat pro denní i slavnostnější líčení. Budete si moci „ošahat“ a odzkoušet profesionální kosmetické produkty z mé výbavy. V další fázi se budeme věnovat vašemu stylu oblékání a vytvoříme vám celkovou image. Navštívíme spolu vybrané obchody a já vám pomohu vybrat nové oblečení, boty a doplňky. Na závěr pro vás vybereme vhodný účes a barvu vlasů, kterou potom zkonzultujete se svým kadeřníkem.

Na závěr si svou proměnu můžete nechat profesionálně vyfotit a získat tak krásný dárek pro sebe a své blízké.

Služby během Proměny si můžete vybrat z již nakombinovaných balíčků, anebo využít samostatně služeb vizážistky a stylistky z Ceníku.

Vizážistka, stylistka (líčení ve studiu a nakupování ve vybraných obchodech v Brně)…………4000 Kč.

Vizážistka, stylistka, fotograf (líčení ve studiu, nakupování ve vybraných obchodech, fotomakeup a úprava vlasů na focení, styling na focení, fotografování, profesionálně upravené fotografie dle výběru) …………. 8000 Kč.