Osobní kurz líčení

Osobní kurz líčení

Máte doma spoustu kosmetiky a nevíte, jak ji používat? Neumíte si vybrat správně odstín makeupu, či nalíčit oči? Nelíčíte se vůbec, ale přála byste si začít? Zajímá vás technika konturování a stínování obličeje? Osobní kurz líčení je vhodný právě pro vás.

Během instruktáže vám budu krok za krokem ukazovat, jak se správně líčit a jaké produkty jsou pro vás vhodné a vy sama si budete jednotlivé kroky zkoušet. Vyberu vám i barvy na běžné denní líčení, které budou co nejvíce neutrální k různě barevným outfitům. Naučím vás triky profesionálů a i správné používání štětce.

Speciální čas budu věnovat technice modelace obličeje pomocí konturování a stínování a také úpravě obočí. Vybrané produkty napíšeme na nákupní seznam a pomohu vám najít obchody a eshopy, kde si je můžete koupit.

Projdeme si základy barevné typologie a překontrolujeme Vaši „kosmetickou taštičku“. Po skončení budete odcházet nalíčená. Pokud byste se chtěla i nadále zdokonalovat v jednotlivých technikách (např. naučit se precizní linky či kouřové líčení očí) je možné se objednat na další lekci. Doba trvání je 2 hodiny.

Tato služba je dostupná v mém profesionálním vizážistickém studiu na Hybešova 40.

Osobní kurz líčení můžete koupit jako dárkový poukaz pro své blízké.