sonkaskerik

O mně

Moje práce je pro mě největším koníčkem a tomuto oboru se věnuji několik let. Pro někoho může být překvapením, že jsem studovala zcela něco jiného a to Výživu člověka na LF MU v Brně a Technologii potravin na MENDELU v Brně. 

Nabízím profesionální vizážistické a fotografické služby, hairstyling, fashion styling pro jakékoli příležitosti a kompletní proměny. Pracuji s profesionální dekorativní kosmetikou MAC cosmetics, která je zárukou kvalitního a dlouhotrvajícího nalíčení pro dokonalý vzhled žen i mužů. Pro náročnější klientelu, která požaduje pouze organické produkty nabízím líčení kosmetikou UND GRETEL. Stejně tak můj kufřík a pouzdro na štětce obsahuje i profesionální vegan produkty. Jako jediná v ČR pracuji s airbrush makeupem s produkty MAC PRO. Pro hairstyling používám kosmetiku Schwarzkopf Professional. Fashion styling tvořím dle požadavků klienta ve spolupráci s módními návrháři a běžnými oděvními značkami.

Ve fotografování se nejvíce zaměřuji na svatby, těhotenské foto, portréty a fine art fotografii, které se nejvíce věnuji ve svých osobních projektech pod názvem Wonderland. Fotím s technikou Nikon. 

V líčení a hairstylingu se zaměřuji na fotomakeup pro modeling, reklamu, svatební líčení a účes, ale také na slavnostní a denní líčení, vedení osobních kurzů líčení a tvorbu účesů. Nabízím rovněž své bohaté zkušenosti v oblasti stylingu pro modeling, reklamu anebo pro změnu vašeho šatníku.

V roce 2014 jsem představila svou značku hedvábných svatebních šatů Nymphae, které jsou určené pro všechny víly.