Svatební focení

Svatební focení

Svatební focení

Zbožňuji, když jako svatební fotografka můžu na fotografiích vyprávět příběh vašeho svatebního dne. Od rána plného očekávání až do večerní párty plné smíchu, tance a radosti. Svatební páry často oceňují, že během jejich slavnostního dne i soukromého focení dokážu na fotkách zachytit jejich nitro a vzájemnou lásku. To všechno velmi přirozeně, nenuceným způsobem.

SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

Svatby jsou má srdeční záležitost. Vážím si toho, že mohu být vaší svatební vypravěčkou. Váš svatební příběh dokumentuji s citem pro detail, emoce a barvy. Svatební album je kombinací dokumentárních a portrétních fotografií, které nesou můj fine art rukopis.

Vaše svatba pro mě není jen jedním dnem. S nevěstami jsem v kontaktu od rezervace termínu a ráda pomáhám s harmonogramem, tvorbou konceptu, výběru barev, šatů a květin. Také vám předám kontakty na další spolehlivé dodavatele, pokud budete potřebovat.

Jako vaše svatební fotografka budu s vámi od příprav po večerní party a vše pečlivě dokumentuji. Ráda pomohu i s koordinací celého dne, pokud na místě není koordinátorka. Pro malé svatby je možné domluvit i kratší čas focení, než je mých běžných 12 hodin.

Kromě focení vám ráda zajistím i svatební účes a make-up (moje služba Svatební Focení 3v1).

Podívejte se do galerie, vyberte si z oblíbených svatebních balíčků a rezervujte si termín.

VOLNÉ SVATEBNÍ TERMÍNY NA ROK 2024 

Pro volné termíny na svatební focení mi napište zprávu, případně sledujte můj Instagram, kde průběžně sdílím volné svatební soboty na následující sezónu. 

PÁROVÉ A PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Párové focení ráda fotím v lifestyle i fine art stylu. Záleží tedy na vás, jaký styl je blízký vašemu srdci. Součástí je makeup i účes a pro fine art styl focení si můžete vybírat z nepřeberného množství šatů a doplňků z mého studia. Lifestyle focení je nej ve Vašem vlastním oblečení, ale i zde si u mě můžete zapůjčit jednodušší šaty, které používám na focení typu MINIMAL.

Focení svatebních portrétů jiný den než svatební je také mojí specialitou. Vytvořím Vám svatební makeup a účes, zajistím svatební květinu. Můžeme vyrazit fotit i na nějakou netradiční lokaci v ČR či zahraničí. Pro tento typ focení Vám vytvořím cenovou nabídku přímo na míru.

Napište mi o vaší vysněné svatbě